Pomoc Drogowa Obwodnica Miasta Łodzi - Holowanie - A1 A2 S8 S14

Laweta Łódź Obwodnica A1 A2 S8 S14

Pomoc Drogowa Łódź - Obwodnica Miasta Łodzi A1 A2 S8 S14
Laweta - Holowanie - Pomoc Drogowa Autostrada A1 i A2
Autopomoc 24h - Drogi Szybkiego Ruchu S8 i S14


Priorytetem w naszej działalności, w zakresie udzielania Pomocy Drogowej jest uruchomienie pojazdu w miejscu zdarzenia.

W przypadku braku takiej możliwości – zapewniamy profesjonalną usługę Lawetowania, HolowaniaTransportu pojazdu do wyznaczonego miejsca. Możemy także zaproponować tanią naprawę uszkodzonego samochodu w warsztatach, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę.

Transportujemy samochody osobowe i dostawcze busy.

Podejmujemy się także HolowaniaTransportu na Lawecie pojazdów zabytkowych oraz innych urządzeń wymagających tego typu transportu.

Deklarujemy możliwość realizacji zamówienia ściśle wg wymagań Klienta (przedmiot holowania, kierunek docelowy, czas itp.). Każdy rodzaj usługi ustalany jest indywidualnie z Klientem, a koszt jej jest przedmiotem negocjacji – nie stosujemy sztywnych cenników i staramy się dopasować do możliwości Klienta.

BORECKI Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Łódź - Holowanie

Wyłączenie pojazdu z ruchu - nie powinno stać się - wyłączeniem Nas z codziennego życia - przejściowo czy też na stałe !!!
Pamiętajmy! - Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ruchu drogowym w kwestii poruszania się po autostradach!
Zatrzymanie czy postój na autostradzie jest niewskazany - wręcz zabroniony!
W tym celu są specjalnie wyznaczone miejsca, z których w razie konieczności można i należy korzystać.

Sytuacja kryzysowa?
Stłuczka lub awaria samochodu?
Potrzebna Laweta - Niezbędne Holowanie?
Co zrobić i o czym należy pamiętać aby uzyskać konkretną i szybką Auto Pomoc Drogową?

Pomoc Drogowa Łódź - Bezpieczeństwo na drodze

Dbajmy o BEZPIECZEŃSTWO na drodze!

Pamiętajmy, że nie jesteśmy na drodze sami. W trosce o nasze i innych bezpieczeństwo zadbajmy o właściwe oznakowanie naszego pojazdu. Po wykonaniu tych czynności realizujmy dalsze kroki wynikające z zaistniałej sytuacji.


Właściwa i trafna lokalizacja

Zanim podejmiemy decyzję o skorzystaniu z Pomocy Drogowej postarajmy zebrać informacje dotyczące naszego położenia tzn. gdzie dokładnie się znajdujemy. Te dokładne dane zapewnią szybkie i sprawne dotarcie naszej autopomocy drogowej do wskazanego miejsca.

Pomoc Drogowa Łódź - Lokalizacja
Pomoc Drogowa Łódź - Diagnostyka

Wstępna diagnostyka

W trakcie zgłaszania problemów z pojazdem Klient może również zostać zapytany o to, co dokładnie dzieje się z pojazdem (czy palą się jakieś kontrolki, co przestało działać lub nie działa poprawnie). Jak najdokładniejsze informacje pozwolą naszej autopomocy drogowej właściwie przygotować się do interwencji i szybciej ją przeprowadzić.

ZGŁOSZENIE

Jak wcześniej informowaliśmy - jesteśmy dostępni non-stop - 24h na dobę. Nie zwlekaj więc i zadzwoń do naszej firmy Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Łódź - Holowanie - Bartosz Borecki. Daj sobie pomóc w tej trudnej sytuacji życiowej. Grono zadowolonych Klientów stale rośnie - możesz i Ty do niego dołączyć - zapraszam - Bartosz Borecki. Nasze lawety czekają na zgłoszenia!

Pomoc Drogowa Łódź - Zgłoszenie

Jeśli potrzebna Ci jest Pomoc Drogowa - Laweta i Tanie Holowanie Twojego pojazdu - NIE ZWLEKAJ - dzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy.
Całodobowy / Alarmowy Telefon / Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Łódź - Tanie Holowanie: 515 - 412 - 515 / 501 - 961 - 392
Firma BORECKI Laweta Łódź - Pomoc Drogowa Łódź - Tanie Holowanie - Gwarantuje 100% satysfakcji z wykonanej usługi. Szukasz uczciwej - niedrogiej - sprawnej i szybkiej Pomocy Drogowej z Łodzi? Potrzebujesz lawetę - chcesz zholować i/lub naprawić swoje auto? Jeśli tak - to Jesteś we właściwym miejscu.
Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Łódź - Tanie Holowanie - Bartosz Borecki - zawsze jest gotowa przyjąć Twoje zgłoszenie.
Czas dojazdu na miejsce zdarzenia - do 30 min.
Czynimy starania by skrócić go do niezbędnego minimum.

Bartosz Borecki


Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Łódź - Tanie Holowanie na terenie miasta Łodzi i całego województwa łódzkiego - Bartosza Boreckiego - ma bogaty wachlarz usług transportowych realizowany na specjalistycznych lawetach. Dlatego zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z naszą firmą - celem domówienia szczegółów zlecenia i ustalenia jego kosztów. Wręcz niesposób opisać na stronie internetowej całości zagadnienia. Ogromna wiedza i doświadczenie w branży motoryzacyjnej, w dziedzinie mechaniki samochodowej, transporcie pojazdów na lawetach, transporcie jednośladów, pojazdów osobowych i dostawczych, maszyn i urządzeń przemysłowych, a także maszyn używanych w rolnictwie - pozwala nam zmierzyć się z każdym wyzwaniem. Ponadto szeroka znajomość i współpraca z renomowanymi firmami motoryzacyjnymi na rynku łódzkim umożliwia nam rozwiązanie każdego problemu Klienta i jego pojazdu. Nie zwlekaj więc i zadzwoń - Zapraszamy.

LAWETA - OBWODNICA
POMOC DROGOWA ŁÓDŹ
Zasięg naszych Lawet

Obszary, w których można liczyć na szybką Pomoc Drogową w wykonaniu naszej firmy Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Tanie Holowanie - Bartosz Borecki

Powyższa lista nie dyskwalifikuje lokalizacji pominiętych w tym wykazie. POMOC DROGOWA ŁÓDŹ - LAWETA ŁÓDŹ - HOLOWANIE - Bartosza Boreckiego odpowie na każde wezwanie w obrębie całego województwa łódzkiego. Otwarci jesteśmy na realizację zleceń wykraczjących poza przedstawiony obszar działalności naszej CAŁODOBOWEJ POMOCY DROGOWEJ - ZAPRASZAMY.

Obwodnica Miasta Łodzi:

Obwodnica miasta Łodzi – to kompleks autostrad A1 i A2 oraz dróg ekspresowych S8 i S14 wokół Łodzi, które w całości tworzą obwodnicę miasta Łodzi jak również miast i powiatów sąsiadujących z Łodzią czyli: Zgierza, Pabianic i Rzgowa.

Autostrada A1


Autostrada A2


Droga ekspresowa S14


Droga ekspresowa S8


***** LAWETA ŁÓDŹ - Nie zwlekaj - DZWOŃ !!! - Pracujemy 24h na dobę - 365 dni w roku.

Całodobowy +48 515 412 515
Całodobowy +48 501 961 392
Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Holowanie - Bartosz Borecki - Zadzwoń!