Pomoc Drogowa - Laweta Aleksandrów

Auto Laweta Aleksandrów - Holowanie

Tanie Holowanie Aleksandrów Łódzki

Transport maszyn i urządzeń

Autoholowanie - Bartosz Borecki Zaprasza

Udzielamy Pomocy Drogowej w zakresie naprawy pojazdów na miejscu zdarzenia, a także świadczymy profesjonalne usługi polegające na holowaniutransporcie samochodów osobowych i dostawczych (busów), niezdolnych do samodzielnej jazdy. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz wykwalifikowaną obsługą, gwarantując tym samym bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Nasza dyspozycyjność zapewnia szybkie rozwiązanie Państwa problemu z pojazdem wymagającym fachowej i szybkiej Pomocy Drogowej.


Łódź | Pabianice | Rzgów | Konstantynów Łódzki | Aleksandrów Łódzki | Autostrada A1 i A2 | Drogi ekspresowe S8 oraz S14

POMOC DROGOWA LAWETA ALEKSANDRÓW Ł. - HOLOWANIE

Pomoc Drogowa Aleksandrów - Laweta Holowanie - YouTube

USŁUGI POMOCY DROGOWEJ - BARTOSZ BORECKI

W mieście Łodzi znajduje się wiele firm niosących pomoc drogową ale tylko nieliczne mogą pochwalić się tak bogatą ofertą motoryzacyjną. Podejmując kontakt z firmą Pomoc Drogowa Aleksandrów – Bartosz Borecki gwarantujemy 100% satysfakcji i zadowolenia z rozwiązania problemu.

Podchodząc globalnie do problemu Klienta staramy się zapewnić mu wszystko to czego wymaga jego aktualna sytuacja na drodze.

W oparciu o specjalistyczny sprzęt realizujemy również trudne i nieszablonowe zlecenia w zakresie transportu na lawetach – np. transport maszynurządzeń, transport pojazdów zabytkowych.

Co zrobić i o czym należy pamiętać aby uzyskać konkretną i szybką Pomoc Drogową?

Pomoc Drogowa Aleksandrów - Laweta Aleksandrów - Holowanie Aleksandrów
BEZPIECZEŃSTWO na drodze
Pamiętajmy, że nie jesteśmy na drodze sami. W trosce o nasze i innych bezpieczeństwo zadbajmy o właściwe oznakowanie naszego pojazdu. Po wykonaniu tych czynności realizujmy dalsze kroki wynikające z zaistniałej sytuacji.
Pomoc Drogowa Aleksandrów - Laweta Aleksandrów - Holowanie Aleksandrów
Właściwa i trafna lokalizacja
Za nim podejmiemy decyzję o skorzystaniu z Pomocy Drogowej postarajmy się zebrać informacje dotyczące naszego położenia tzn. gdzie się znajdujemy. Te dokładne dane zapewnią szybkie i sprawne dotarcie naszej autopomocy drogowej do wskazanego miejsca.
Pomoc Drogowa Aleksandrów - Laweta Aleksandrów - Holowanie Aleksandrów
Wstępna diagnostyka
W trakcie zgłaszania problemów z pojazdem Klient może również zostać zapytany o to, co dokładnie dzieje się z pojazdem (czy palą się jakieś kontrolki, co przestało działać lub nie działa poprawnie). Jak najdokładniejsze informacje pozwolą naszej autopomocy drogowej właściwie przygotować się do interwencji i szybciej ją przeprowadzić.
Pomoc Drogowa Aleksandrów - Laweta Aleksandrów - Holowanie Aleksandrów
ZGŁOSZENIE
Jak wcześniej informowaliśmy - jesteśmy dostępni non-stop - 24h na dobę. Nie zwlekaj więc i zadzwoń do naszej firmy Pomoc Drogowa Łódź Aleksandrów - Bartosz Borecki. Daj sobie pomóc w tej trudnej sytuacji życiowej. Grono zadowolonych Klientów stale się powiększa - możesz i Ty do niego dołączyć - zapraszam - Bartosz Borecki.

Pomoc Drogowa Aleksandrów Łódzki

Laweta Łódź Aleksandrów - Tanie Holowanie

+48 515 412 515

Laweta Łódź Aleksandrów Łódzki- Tanie Holowanie - Atrakcyjne ceny - Zapraszamy!

www.pomoc-drogowa-lodz-euro.pl

Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Holowanie - Bartosz Borecki - Zadzwoń!